0 yorum  |  Yorum Yap
Markalar FAKİR
Ürün Kodu: 59537
Stok Durumu: Tükendi
520,00 TL

Fakir Alina Clean Buharlı Temizleyici

Fakir Aura Clean Mop Buharlı Temizleyici

Fakir Auro Clean Mop 1300 W Buharlı Temizleyici

Geniş Su Tankı

Fakir Auro Clean Mop 1300 W buharlı temizleme cihazı 330 ml su haznesine sahiptir. Bu sayede 20 dakika boyunca kesintisiz ve yüksek ısıda sıcak buhar üretir. Haznedeki su bitince tekrar doldurup makineyi 1 dakika içinde tekrar kullanıma hazır duruma getirebilirsiniz.

Yüksek Hijyen Sağlar

Fakir Auro Clean Mop buharlı temizleyici yüksek sıcaklıkta buhar ile yüzeylerdeki tüm mikropları ve bakterileri öldürür. Yüksek basınçlı sıcak buhar aynı zamanda yüzeylerde bulunan kir ve inatçı lekeleri de yumuşatarak kolayca temizler. Böylece temizlik işiniz son derece kolaylaşır.

 

Deterjan Kullanmaya Son

Fakir Auro Clean Mop buharlı temizleyici ile deterjan veya kimyasal maddeler kullanmanıza gerek kalmaz. Sadece sıcak buhar ile üstün hijyen ve temizlik sağlarsınız. Deterjan kullanmayarak hem tasarruf eder hem de çevreyi korumuş olursunuz.

 

Teleskopik Borulu

Fakir Auro Clean buharlı temizleyici teleskopik borusu ile temizlikte kolaylık sağlar. Bu sayede koltuk veya kanepe gibi mobilyaların altını ve uzanamadığınız her yeri rahatlıkla temizlersiniz.

 

Düz ve Geniş Başlık

Fakir Auro Clean Mop buharlı temizleyici düz başlığı ile geniş zeminleri rahatlıkla temizler.

 

Sert ve Yumuşak Zeminde Kullanım

Fakir Auro Clean Mop buharlı temizleyici ister sert zeminde veya isterseniz halıların temizliğinde kullanılabilir. Böylece evin tamamında yüksek hijyeni sağlayabilir. Buhar ile halı üzerindeki lekeleri de kolayca çıkarırsınız.

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun