0 yorum  |  Yorum Yap
Markalar Sinbo
Ürün Kodu: 59504
Stok Durumu: Tükendi
190,00 TL

Sinbo SHB-3150 Pembe 300 W Smoothie Blender

Sinbo SHB-3150 Smothie Blender- Pembe
Küçük ev aletleri sektöründe yaptığı atılımlar ve geliştirdiği teknolojiler ile adından sıklıkla bahsettiren Sinbo, kaliteli ve uygun fiyatlı elektrikli ev aletleriyle kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Ürettiği akılcı ürünler ile gündelik işlerinize pratik çözümler getiren marka, Sinbo SHB-3150 Smothie Blender- Pembe modeliyle mutfak tezgâhlarınızda şık bir görüntü sergilerken hiç zahmetsiz ama çok lezzetli smoothieler yapmanıza olanak sağlıyor. BPA içermeyen ve doğrayıcı hazne görevi gören 600 ml ve 300 ml hacme sahip 2 adet şişe, içeceklerinizi sağlıkla içmenize ve saklamanıza imkân tanıyor.

Mutfağınızdaki Pratik Güç: Sinbo SHB-3150

Paslanmaz çelik bıçaklara hareket enerjisi veren 300 Watt gücündeki motoruyla içeceklerinizi kısa sürede hazırlamanızı sağlayan Sinbo SHB-3150 Smothie Blender, tek tuşla çalışma özelliğiyle hiç güç sarf etmeden lezzetli içecekler hazırlamanıza yardımcı oluyor. Bulaşık makinesinde yıkanabilme özelliğine sahip hazneler ile kolay temizlenebilme özelliğine sahip olan cihaz, sizi temizlik zahmetinden de kurtarıyor. Çift emniyet sistemi teknolojisiyle doğrayıcı haznenin yuva içine oturup oturmadığını anlayan blender, hazne yuvaya oturmadan çalışmayı önleyerek motorda oluşabilecek arızaların önüne geçiyor.

Dikkat Çeken Avantajlı Yönler

BPA içermeyen sağlıklı malzemelerden yapılan 2 adet içecek şişesi, içeceklerinizi hazırlamanıza ve dilediğiniz zaman yanınızda taşımanıza olanak tanıyor.
Tek tuşla çalışma özelliğine sahip cihaz, size yorulmadan tek bir parmak hareketi ile içecekler hazırlama imkânı sunuyor.
Çift emniyet sistemi sayesinde cihaz haznenin yuvaya oturmadığı durumlarda aktif hale gelmiyor, böylece yaşanabilecek olası kazaların önüne geçiyor.
Teknik Özellikler

Motor Gücü: 300 Watt
Renk: Pembe
Bıçak: Paslanmaz Çelik
Gövde Malzemesi: Plastik
Doğrayıcı Hazne: 2 adet
Hazne Kapasitesi: 300 ml ve 600 ml
Hazneler İçin İçme Kapağı: 2 adet
Marka Hakkında

20 yıldır evlerinizde sizlere yardımcı olmayı sürdüren Sinbo, 65.000 m2 alana kurulu yüksek teknoloji içeren üretim tesisinde günde 40.000 adete kadar ulaşan üretim kapasitesiyle küçük ev aletleri sektörünün önemli markalarından biri olmayı başarıyor.


Sinbo ‌SHB-3150 ‌Smothie Blender, sebze ve meyveleri pratik ve sağlıklı bir içecek olarak tüketebilmeniz için tasarlanmış bir üründür. Buz kırma özelliği ile özellikle sıcak yaz günlerinde taze sebze ve meyvelerden hazırlayacağınız ‌‌smoothieler, hem sizler hem de çocuklarınız için günlük, sağlıklı ve lezzetli bir vitamin deposu niteliğindedir. ‌Sinbo ‌SHB-3150 ‌Smothie Blender kullanımı pratik, çok yer kaplamayan, sade ve şık görünümüyle mutfağınızda yer almaya hazır.

Kolay ve Konforlu Kullanım

‌Sinbo ‌SHB-3150 ‌Smothie Blender, tek tuşla çalışma özelliği ile sebze ve meyvelerinizi sıkarken size rahat çalışma olanağı sağlar.
Vakumlu kaymaz ayakları ile çalışma sırasında ‌Sinbo ‌SHB-3150 ‌Smothie Blender’ı ayrıca kontrol etmeniz gerekmez.
Çift emniyet sistemi, güvenlik açısından sizi herhangi bir tehlikeye maruz bırakmaz. ‌
‌Sinbo ‌SHB-3150 ‌Smothie Blender, kolayca sökülüp takılabilen ve bulaşık makinesinde yıkanabilen yapısıyla tamamen pratik ve zahmetsiz bir üründür.
Sinbo ‌SHB-3150 ‌Smothie Blender 600 ‌ml ve 300 ‌ml 2 adet şişesi ‌BPA içermeyen sağlıklı malzemeden yapılmış olup, aynı zamanda tutuş ve kullanım açısından da size kolaylık sağlamak üzere tasarlanmıştır.
Ürün içeriğinde bulunan şişelere monte edilen 2 adet içme kapağı ile hazırladığınız ‌smothieler için başka bir materyal kullanmanız gerekmez.

Teknik Donanım

Bıçak Özelliği: Çelik
Gövde Malzemesi: Plastik
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi: 600 ‌ml
Güç (W): 300 W
Renk: Mavi
Yerli Bir Dünya Markası ‌Sinbo

‌‌Sinbo, Türk Malı ve Türk Kalitesi algısını kendi sektöründe tüm dünyada bilinir hale getirmeyi kendine ilke edinmiştir. ‌‌Sinbo, 20 yılı aşkın tecrübesiyle yaklaşık 80 ülkeye ihracat yapan bir dünya markası haline gelmiştir. Küçük ev aletlerinde sürekli kendisini yenileyen ‌‌Sinbo, kullanım ve tasarım açısından hem pratik hem konforlu ürünler sunar.


Sebze ve meyvelerin pişirildiğinde vitaminini kaybetmesi sebebi ile taze ve çiğ sebze-meyvelerle hazırlanan smoothie isimli içecekler son dönemde sağlıklı beslenenlerin gözdesi oldu. Smoothie hem lezzetli hem de sağlıklı olması nedeni ile çok fazla tercih ediliyor. Sinbo’nun ürettiği Sinbo SHB 3150 Smothie Blender, sağlıklı beslenmek ve lezzetli içecekler hazırlamak isteyenlere hitap ediyor. Sinbo SHB 3150 Smothie Blender'ın özelliklerini aşağıdaki gibi sıralamak mümkün.

Sinbo SHB 3150 Smothie Blender Özellikleri

Sinbo SHB 3159 Smothie Blender tek tuşla çalıştırma özelliğine sahip. Üzerindeki tek tuş sayesinde herhangi bir ayara gerek kalmadan, kolaylıkla sağlıklı içecekler hazırlayabilirsiniz.
Çift emniyet sistemi sayesinde herhangi bir güvenlik sorunu yaşanmaz.
Sinbo SHB 3159 Smothie Blender ile meyve ve sebzelerden içecek yapmanın yanı sıra buzları da kırabilirsiniz.
Ürünün içeriğinde 300 ml ve 600 ml olmak üzere 2 farklı boyut şişe bulunuyor. Bu sayede aynı anda toplam 900 ml içecek elde edebilirsiniz.
Sinbo SHB 3159 Smothie Blender, kolay sökülebilir ve bulaşık makinesinde yıkanabilen bir yapıya sahip. Bu özelliği sayesinde vakit kaybetmeden ve zorlanmadan ürünün temizliğini yapabilirsiniz.
300 W, 200-240V, 50/60 Hz
Ürün çelik bıçak ve plastik gövde yapısına sahip.
Sinbo Hakkında

Sinbo 20 yılı aşkın süredir küçük ev aletleri sektöründe Türkiye’nin en önemli markalarından biri. Toplamda 65 bin m2’lik dev üretim tesisleriyle ve günde 40 bine adete varan üretim kapasitesiyle dikkat çeken Sinbo, 2012 yılından beri 80 ülkeye ihracat yapıyor. Ürettiği kaliteli ürünleri tüketiciye ulaştırmayı amaç edinen Sinbo, tüm çalışmalarını bu yönde gerçekleştirmeye devam ediyor. Kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran pratik ürünleriyle dikkat çeken Sinbo'nun ürün gamındaki modeller, modern ve işlevsel tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. 

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun